-- BUY TICKETS --

BEATGATE w/ FG DJ’S NIGHT #002: ALL NIGHT DANCING

Main Stage

Murat Uncuoglu
Birol Giray aka BeeGee
Volkan Gunduz

After Beach + Pool

Ali Efe Dinc
Doruk Guralp
MFY

SATURDAY- 07.07.2018
DOORS: 22:00-07:00
KAFES. / ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Murat Uncuoglu | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

➕ itunes

 juno

➕ traxsource

Birol Giray BeeGee | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

Volkan Gunduz | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

 juno

Doruk Guralp | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

 beatport

➕ itunes

 spotify

 juno

➕ traxsource

Ali Efe Dinc | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

 beatport

➕ itunes

 spotify

 juno

➕ traxsource

MFY | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

17 Mart’ta FLOOR.’da ilk partisi gerçekleşen FG DJ’s Night: All Night Dancing’in 2. ayağı bu Cumartesi KAFES’te gerçekleşiyor! FG ve Beatgate iş birliğinde düzenlenen FG DJs Night’ın ikinci partisinde ana sahnede yerli elektronik müzik sahnemizin başarılı isimleri Murat Uncuoğlu, Birol Giray aka BeeGee ve Volkan Gündüz olacak. After Beach + Pool’da ise Ali Efe Dinç, Doruk Güralp ve MFY.

Müzik dünyasının en büyük isimlerinden Murat Uncuoğlu, her zamanki gibi başarılı ve heyecan verici bir performansla KAFES’te olacak! Müzik ve teknolojiye olan sevgisini her daim görebildiğimiz başarılı sanatçıyı dinlemek her zaman çok özel bir deneyim. Özellikle ortaya çıkardığı prodüksiyonlarıyla Türkiye’de elektronik dans müziğinin yayılmasına büyük bir katkısı bulunan Murat Uncuoğlu, müziğin en güzel noktasının “duyum” olduğunu daha önceki röportajlarında dile getirmiştir.

Disiplinli duruşu, dans ve müziğe duyduğu sevgi ve sektördeki başarısıyla tanınan ve geniş bir kitle tarafından sevilen BeeGee de Mano Le Tough gecesinde bizlerle olacak! 1982 yılından beri müzik dünyasında önemli bir role sahip olan BeeGee aka Birol Giray, başarılı prodüksiyonları ve büyüleyici performanslarının yanı sıra Electronica Festival gibi düzenlediği organizasyonlarla da öne çıkıyor.

Bu zamana kadar sayısız başarılı etkinliğe imza atan Beatgate’in kurucusu DJ ve prodüktör Volkan Gündüz de ana sahnede dinleyeceğimiz isimler arasında. Son dönemlerde hem FLOOR. hem de KAFES’te düzenlediği organizasyonlarla sektörde öne çıkan sanatçı, temposu yüksek setiyle set başında olacak!

FG ailesinin değerli üyelerinden Doruk Güralp’i house, tech-house ve techno ağırlıklı prodüksiyonlarıyla tanıyoruz ve seviyoruz. Duruşunu hiçbir zaman bozmayan sanatçı, “Caspian” gibi çalışmalarıyla özgün bir yeteneğe sahip olduğunu kanıtlıyor. Çoğunlukla İstanbul ve İzmir gibi şehirlerde ve Electronica Festival gibi önemli etkinliklerde dinlediğimiz Doruk Güralp, bu gece kapsamında After / Beach + Pool sahnesinde olacak.

After Beach + Pool’da dinleyeceğimiz diğer isimler ise özellikle büyük festivallerdeki performanslarıyla bol bol dans ettiren Ali Efe Dinç ve Beatgate etkinliklerinin olmazsa olmaz ismi MFY.

Beatgate ve FB iş birliğiyle düzenlenen bu özel geceyi şimdiden ajandanıza not edin. Biletler bugece.co’da!