-- BUY TICKETS --

KAFES. RESIDENTS: MURAT UNCUOGLU • ALICAN • BATUR & MANY MORE

Main Stage
Murat Uncuoglu
Alican
BATUR

after/ Beach + Pool
Erhan Keser
Volkan Gunduz

SATURDAY- 14.07.2018
DOORS: 22:00-17:00
KAFES. / ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Murat Uncuoglu | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

➕ itunes

 juno

➕ traxsource

Batur | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

Erhan Kesen | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

Volkan Gunduz | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

 juno

Murat Uncuoğlu, Alican ve Batur gibi pek çok ismi dinleyebileceğiniz bir etkinliğe hazır olun! KAFES. Residents bu Cumartesi gerçekleşiyor!

Cumartesi ana sahnede dinleyeceğimiz isimlerden Murat Uncuoğlu, elektronik dans müzik kültürünü Türkiye’de bambaşka bir noktaya taşımış sanatçılar arasında yer alıyor. Elektronik dans müzik kültürünün yanı sıra underground kültürünü de bizlerle tanıştıran Uncuoğlu’nun performansını sabırsızlıkla bekliyoruz!

Alican da Cumartesi günü KAFES’te ana sahnede set başına geçmeye hazırlanıyor. Özellikle Get Physical’a hazırladığı setlerle ve öne çıkan mekanlarda gerçekleştirdiği performanslar ile hayranlarının kalbini kazanan Alican, prodüksiyon alanında da oldukça yetenekli! Kendisi 2 ay önce “Soro” adlı bir EP de çıkardı.

İndigo ve Nest gibi mekanların yanı sıra festivallerde de dinlemeye alışık olduğumuz Batur da Cumartesi KAFES’te. FG’ye hazırladığı setlerle harika bir müzik zevki olduğunu her seferinde kanıtlayan Batur’u da dinlemeye hazır olun!

After / Beach + Pool sahnesinde de müzik devam ediyor olacak! Bu sahnede Erhan Kesen ve Volkan Gündüz set başında. Beatgate ailesinin değerli üyelerinden biri olan ve zaman içinde Get Physical gibi önde gelen plak şirketleriyle çalışan Erhan Kesen, çok uzun yıllardır müzik dünyasıyla iç içe.

Volkan Gündüz denildiğinde akla gelen ilk şey, temposu düşmeyen harika setleri! Prodüksiyondan müziğin diğer alanlarına kadar her konuda öne çıkmayı başaran Beatgate’in başındaki isim Volkan Gündüz, her zamanki gibi başarılı bir performans sergileyecek. Etkinliğin biletleri bugece.co’da satışta!