-- BUY TICKETS --

BEATGATE w/ KAFES. WEEKEND (20-21 JULY)

Main Stage / 20.07.2018, Friday
Murat Uncuoglu
MFY
Jaffer

after/Beach • Pool
Vuku
Mert Gulec
Hello Alien

Main Stage / 21.07.2018, Saturday
Sezer Uysal
Volkan Gunduz
Boral Kibil

after/Beach • Pool
Vuku
Mert Gulec
Hello Alien

FRIDAY to SATURDAY – 20.07.2018 – 21.07.2018
DOORS: 22:00-07:00
KAFES. /  ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Murat Uncuoglu | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

➕ itunes

 juno

➕ traxsource

MFY | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

Sezer Uysal | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

➕ itunes

 spotify

 juno

➕ traxsource

Mert Gulec | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

Hello Alien | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

Volkan Gunduz | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

➕ itunes

 spotify

 juno

Hafta sonu KAFES’in en sevilen isimleriyle başlıyor! Bu Cuma ve Cumartesi Kilyos’un en güzel plajında ve en keyifli sahnesinde dinleyeceğiniz isimler Murat Uncuoğlu, MFY, Jaffer, Vuku, Mert Güleç, Hello Alien, Sezer Uysal ve Boral Kibil olacak! Planlarınızı bir an önce yapmanızı tavsiye ederiz.

Cuma gecesi ana sahnede Murat Uncuoğlu, MFY ve Jaffer set başında. Uzun yıllardır hem yerli hem de global müzik sektörünün saygı duyulan isimlerinden biri olan ve pek çok kişiye ilham kaynağı olan Murat Uncuoğlu, sevenlerini her zamanki gibi benzersiz bir performans ile karşılamaya hazırlanıyor. Murat Uncuoğlu ile beraber KAFES.’te set başında dinlemeye alışık olduğumuz MFY ve Jaffer da bizlerle.

Cuma gecesine harika bir başlangıç yaptıktan sonra after saatlerinde Beach + Pool sahnesinde etnik tarzıyla öne çıkan Vuku, KAFES.’in sevilen isimlerinden Mert Güleç ve başarılı performansıyla dikkatleri her daim üzerine çeken Hello Alien var. Genç yıllarında hip-hop müzik ile iç içe olup zamanla kendini elektronik müzik dünyasına bulan Hello Alien aka Ali Özer Sezer’in performansına mutlaka şahit olmalısınız.

Cumartesi gününe geldiğimizde KAFES. set başında birbirinden başarılı isimleri ağırlayacak! Hem global hem de yerli müzik dünyasında öne çıkan festival ve popüler gece kulüplerinde dinlemeye alışık olduğumuz Sezer Uysal’ın en son Lunar Plane ve Eleonora’nın “Deep Sea” adlı parçasına düzenleme yaptı. Kendisinin eşsiz yeteneği, gerçekten harika müzikler ortaya çıkarmasını sağlıyor.

Beatgate’in başındaki isim Volkan Gündüz de bu hafta sonu KAFES.’te! Hareketli saatlerde bizimle olacak Volkan Gündüz, Beatgate kapsamında son zamanlarda düzenlediği etkinliklerde de müzik dünyasına öne çıkıyor.

Hem Türkçe parçalara yaptığı düzenlemeler hem de eşsiz prodüksiyonlarıyla seneler geçtikçe başarıya doğru giden merdiveni daha da hızla tırmanan Boral Kibil, Fransa menşeli prodüktör ve DJ olarak tanınıyor. Yaşamına ve kariyerine İstanbul’da devam etmekte olan başarılı sanatçı KAFES.’te!

Hafta sonuna eşsiz ve unutulmaz bir veda için Cuma olduğu gibi KAFES.’in olmazsa olmaz isimleri Vuku, Mert Güleç ve Hello Alien tekrar performans sergileyecek. Bu hafta sonu KAFES.’te dans etmek için plan yapmak niyetindeyseniz, bir an önce bugece.co üzerinden biletinizi almanızı tavsiye ederiz. Hafta sonu dans dolu saatlerde görüşmek üzere!