-- BUY TICKETS --

BEATGATE w/ MANO LE TOUGH

Mano Le Tough
Alican
BATUR
Volkan Gunduz
Hello Alien

FRIDAY – 06.07.2018
DOORS: 22:00-07:00
KAFES. / ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Mano Le Tough | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 spotify

 juno

➕ traxsource

Batur | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

Volkan Gunduz | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

 juno

Hello Alien | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

Uzun süredir birbirinden başarılı partilere ev sahipliği yapan Beatgate bu Cuma KAFES’te İrlanda menşeli DJ ve prodüktör Mano Le Tough’u ağırlayacak! Bu hafta sonu planlarınıza mutlaka bu partiyi dahil etmelisiniz.

Global olarak büyük bir başarı elde etmiş olan sanatçı, “Maeve” adını verdiği plak şirketi tarafında da çeşitli çalışmalar yürütmeye devam ediyor. The Drifter ve Baikal da bu aile bünyesinde bulunuyor. Hatırlarsanız geçmiş yıllarda bu harika üçlü İstanbul’da beraber set başına da geçmişti.

DJ’liğin bir çeşit sanat türü olduğunu savunan Mano Le Tough, bu görüşünü gerek parçalarına gerek performanslarına başarıyla yansıtıyor. Bu yeteneği ve azmi sayesinde şimdiye kadar Berghain / Panorama Bar gibi globalde öne çıkan mekanlarda set başına geçmiş bulunuyor.

Ana sahnede set başına geçecek diğer isimlerimiz ise Alican ve Batur. Geçtiğimiz aylarda Get Physical için de bir set kaydeden Alican’ı takip eden hayranlarının sayısı gün geçtikçe daha da artıyor. Bir diğer yetenek, Batur’un performansına da mutlaka tanık olmalısınız!

KAFES After / Beach + Pool tarafında ise Beatgate’in başındaki önemli isim Volkan Gündüz ve İstanbul’da öne çıkan mekanlarda set başına geçen Hello Alien gibi sevilen isimleri dinleyebilirsiniz. Mano Le Tough’un set başına geçeceği bu gecenin biletleri bugece.co’da!