-- BUY TICKETS --

BEATGATE w/ PATRICE BAUMEL (KOMPAKT / AFTERLIFE)

Main Stage
Patrice Baumel
Jonathan Kaspar
Murat Uncuoglu

After Beach + Pool
Alican
Batur
MFY
• and many more!

FRIDAY – 08.06.2018
DOORS: 23:00-07:00
KAFES / ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Patrice Baumel | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 spotify

 juno

➕ traxsource

Jonathan Kaspar | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

 juno

➕ traxsource

Murat Uncuoglu | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

➕ itunes

 juno

➕ traxsource

Batur | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

MFY | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

patrice2500

Yaz sezonuna hızlı bir başlangıç yapan KAFES, 8 Haziran’da yetenekli DJ ve prodüktör Patrice Bäumel’i set başında ağırlayacak.

Son yıllarda gittikçe popüler bir hale gelen yetenekli sanatçı 2007 yılında çıkardığı “Balance” adlı albüm ve Depeche Mode, Cubicolor ve Underworld gibi önde gelen isimlerin parçalarına yaptığı düzenlemelerle öne çıkmayı başarmıştır.

Elektronik dans müziğin başarılı ismi kendi minimalist dünyasında prodüksiyon konusunda yeteneğini her seferinde kanıtlamayı başarıyor. Özellikle Ableton konusunda oldukça yetenekli olan Patrice müzik felsefesini dans pistine taşıyor ve hayranlarını harika bir yolculuğa çıkarıyor.

Önümüzdeki sezonda Belçika’dan Almanya’ya, İspanya’dan Meksika’ya kadar pek çok yerde performans sergileyecek olan sanatçının duraklarından biri de KAFES olacak. Uzun süredir pek çok başarılı etkinliğe imza atan Beatgate’in düzenlediği bu özel gecenin biletleri bugece.co’da!

Bu gece kapsamında set başına geçecek bir diğer isim ise Jonathan Kaspar. Melodik ve groove setleriyle öne çıkan Kaspar dinleyicilerini her daim büyülü bir yolculuğa çıkıyor.

Yakın bir zamanda “Boson” adlı yeni bir EP ile karşımıza çıkan yetenekli sanatçı, house ve techno ağırlıklı tarzıyla öne çıkıyor. Efsanevi gece kulübü Gewölbe Club’ın resident DJ’i olarak da tanınan Kaspar’ın 1 yıl önce çıkardığı “Supine” adlı EP de basın ve sanatçılardan çok fazla destek toplamıştı. Bu EP içerisinde bulunan “Even” adlı parça BBC Radio 1’da bile çaldı!

Gecede set başına geçecek diğer isim Murat Uncuoğlu, her zamanki gibi başarılı bir performansla hayranlarının karşısına çıkacak! Ana sahnede Patrice Baumel, Jonathan Kaspar ve Murat Uncuoğlu’nun performans sergileyeceği ve after saatlerinde Alican, Batur, MFY ve daha pek çok kişinin set başına geçeceği etkinliğin biletleri bugece.co’da. Yerinizi şimdiden ayırtın!