-- BUY TICKETS --

BEATGATE w/ TEN WALLS (live) / Beach + Pool

Ten Walls
cantanca
Volkan Gunduz

SUNDAY – 08.07.2018
DOORS: 18:00-05:00
KAFES. / ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

cantanca | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

Volkan Gunduz | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

➕ itunes

 spotify

 juno

24 Mart’ta FLOOR.’da harika bir performans sergileyen Ten Walls, 8 Temmuz Pazar günü KAFES’te! Yeni albümü “Queen” ile dikkat çeken sanatçının yanı sıra bu gece cantanca ve Volkan Gündüz’ü de dinleme olanağı bulacaksınız.

Kariyerinde farklı dünyaları deneyimlemiş olan sanatçı, 2014 yılında “Walking with Elephants” adlı parçasıyla kariyerinin dönüm noktasına gelmişti. Bu parçayı eminiz ki hatırlıyorsunuz!

Progressive ve deep house arasında gidip gelen parçaları ve dans ettiren performanslarıyla adından söz ettiren Ten Walls, bir süre önce yeni albümü “Queen” kapsamında turneye çıkmıştı. 15 Mart tarihinde yayına giren bu albüm ayrıca onun ilk LP çalışması olma özelliğini de taşıyor.

Karşıtlıkların birbiriyle buluştuğu bir çalışma hazırladığı belirten sanatçı hayatının çeşitli anları kadar müzikal deneyimlerini de kapsadığı bir albüm ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir başka deyişle, bir parçada onun çocukluk anılarına giderken bir diğerinde heyecanlı bir maceraya doğru keşfe çıkabilirsiniz!

Bu gecede cantanca’nın setiyle de masallarla dolu bir yolculuğa çıkmaya mutlaka hazır olmalısınız. Özellikle Lounge FM’de çalan ve birden hızlanıp birden yavaşlayan setleri, hayranlarının başını döndürüyor.

Son olarak Beatgate’in başındaki önemli isim Volkan Gündüz, hareketli ve dans ettiren melodilerle dolu bir setle karşımızda olacak! Hazır mısınız?

Uzun senelerdir pek çok başarılı etkinliğe imza atmış Beatgate kapsamında düzenlenen bu etkinlikte siz de yer almak istiyorsanız tarihi şimdiden ajandanıza not edin. Biletler bugece.co’da!