BEATGATE w/ ALEX STEIN (TRONIC, SUARA, BR)

Alex Stein
Murat Uncuoglu

SATURDAY – 31.03.2018
DOORS: 23:00-05:00
FLOOR. / ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Murat Uncuoglu | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

➕ itunes

 spotify

 juno

➕ traxsource

29683199_2037605972946646_8863683634094453973_n

Mart ayına harika bir parti ile veda etmeye hazır olun! Yeni mevsimi techno dolu bir gece ile karşılamak için bu Cumartesi FLOOR.’a davetlisiniz. Beatgate’in düzenlediği bu gecede Victor Ruiz’in izinden giden Alex Stein ve yerli müzik sahnemizin en sevilen isimlerinden Murat Uncuoğlu set başında olacak.

Kariyerinin başından bu zamana kadar Avrupa ve dünyada pek çok önde gelen noktada performans sergileyen Alex Stein Victor Ruiz’in izinden giden bir sanatçı. Şimdiye dek Richie Hawtin’den Umek’e, Dapayk Solo’dan Groove Armada’ya kadar pek çok isimden destek almıştır.

Techno müzik ile alakalı yeteneğiyle öne çıkan Stein geçtiğimiz günlerde “El Dorado”, “The Arrival” ve “Resistance” adlı üç parça yayınladı.

Parçalarının yanı sıra performanslarıyla da sevenlerini heyecanlandıran Stein’ın “The Nomad #3” adlı son seti yaklaşık 77bin kez dinlenmiş bulunuyor. Gelecekte de Stein’ın sahip olduğu yetenekle pek çok güzel işler başaracağına eminiz.

Gecenin bir diğer ismi ise uzun yıllardır Türkiye’nin en çok sevilen sanatçılarından biri olan Murat Uncuoğlu. Uncuoğlu’nun performansına daha önce tanık olmadıysanız şimdi tam zamanı!

31 Mart Cumartesi gecesi sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmeye hazır olun! Uzun süredir pek çok başarılı etkinliğe imza atmış olan Beatgate’in bu partisi için biletler bugece.co’da satışta!