BEATGATE W/ ANDRE HOMMEN (OBJEKTIVITY,DE )
Andre Hommen + Volkan Gunduz + MFY
Andre Hommen
Volkan Gunduz
MFY

SATURDAY – 10.02.2018
DOORS: 23:00-05:00
FLOOR. / ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Andre Hommen | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

 juno

➕ traxsource

FLOOR’un bu Cumartesi ağırlayacağı isim global elektronik müzik dünyasında güçlü duruşuyla dikkat çeken André Hommen. Gecenin diğer isimleri ise yerli elektronik müzik sahnesinin set başında görmeye alışık olduğumuz sanatçıları Volkan Gündüz ve MFY.

New york menşeli plak şirketi Objektivity’nin sahibi André Hommen doğum yeri olan Almanya’dan bütün dünyaya seslenmeyi başarmış biri olarak karışımızda. Radyo programcılığı ve tek başına mix yaparak ile müzik dünyasına adım atan sanatçı zamanla prodüksiyon ve performans dolu bir hayata sahip oldu.

Yaklaşık 2 yıl önce “Introspectral” adlı çıkardığı EP hala dikkat çekmeyi başaran bir çalışma. EP içerisinde 3 adet parça mevcut ve her biri oldukça başarılı.

Farklı DJ setleri ile de her defasında performansıyla büyüleyen Hommen, sahip olduğu plak şirketi ile derin ve yeni şeyler yapmayı hedeflediğini her zaman söylüyor.

Uzun yıllardır pek çok başarılı ve ses getiren etkinliklere imza atmış olan Beatgate, bu Cumartesi FLOOR’da André Hommen’i ağırlamaya hazırlanıyor. Etkinliğin biletleri bugece.co’da!