FG DJs NIGHT #001: ALL NIGHT DANCING

Birol Giray BeeGee
Volkan Gunduz
Furkan Kurt & Doruk Guralp (b2b)

SATURDAY – 17.03.2018
DOORS: 23:00-05:00
FLOOR. / ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Birol Giray BeeGee | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

Volkan Gunduz | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

 juno

Furkan Kurt | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

 beatport

 spotify

Doruk Guralp | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

 beatport

➕ itunes

 spotify

 juno

➕ traxsource

29133892_2017575094949734_7489998922102865920_n

17 Mart Cumartesi gecesi FLOOR.’da yepyeni bir etkinlik serisi başlıyor. İstanbul’un en sevilen underground mekanlarından biri olan FLOOR.’da FG ve Beatgate iş birliğinde düzenlenen FG DJs Night’in ilk ayağında yerli elektronik müzik sahnemizin başarılı isimleri BeeGee, Volkan Gündüz, Furkan Kurt ve Doruk Güralp set başında olacak.

1982 yılından beri müzik dünyasında öne çıkan isimlerden biri olan BeeGee Birol Giray, 30 seneyi aşan müzikal kariyerinde pek çok başarılı işlere imza attı. Electronica Festival gibi eğlence sektöründe düzenlediği organizasyonlarla da tanınan BeeGee’nin Aralık ayında Kater Blau’da çaldığı set hala popülerliğini koruyor.

Gecenin diğer isimlerinden biri olan Volkan Gündüz ise Beatgate’in kurucusu ve yerli elektronik müzik sahnemizin önde gelen isimlerinden biri arasında yer alıyor. DJ ve prodüktör Volkan Gündüz şu sıralar FLOOR. ve KAFES’in işletmecisi Volkan Gündüz düzenlediği etkinlikler ile öne çıkıyor.

Gecede b2b olarak performans sergilemeye hazırlanan Furkan Kurt ve Doruk Güralp ise yerli elektronik müzik sahnemizin genç yeteneklerinden. Dünyanın en büyük DJ yarışması olan Burn Residency 2017’yi kazanan Furkan Kurt genç yaşta birbirinden başarılı işlerle öne çıkmayı başardı. Furkan Kurt gerek setleri gerek sahip olduğu yeteneğiyle ne kadar başarılı bir sanatçı olduğunu kanıtlıyor.

House, tech-house ve techno alanındaki prodüksiyonlarıyla adından söz ettiren Doruk Güralp performanslarıyla da sevenlerinin yüreklerini hoplatan bir isim. İstanbul ve İzmir gibi şehirlerde öne çıkan mekanlarda sık sık karşımıza çıkan Doruk Güralp’in son çalışması “Caspian” oldukça ses getirdi.

Beatgate ve FB iş birliğiyle düzenlenen bu özel geceyi şimdiden ajandanıza not edin. Biletler bugece.co’da!