FLOOR. INNELLEA + Adam Husa + Murat Uncuoglu

Innellea
Adam Husa
Murat Uncuoglu

FRIDAY – 02.02.2018
DOORS: 22:00-07:00
FLOOR. – ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Adam Husa | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

➕ itunes

 spotify

 juno

➕ traxsource

FLOOR. hafta sonuna hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 2 Şubat Cuma akşamı Innellea, Adam Husa ve Murat Uncuoğlu FLOOR. kabininde performans sergileyecek.

Oldukça farklı ve özgün bir tarza sahip olan Innellea, iki başarılı sanatçıdan oluşuyor. Kişisel maceralarını müzikal dünyayla birleştiren ikili bilinmeyen bir yolculuğa çıkıyor.

Yaklaşık 10 ay önce Upon.You Records aracılığıyla “Apate” adlı bir EP çıkaran ikilinin bu çalışmasında 3 adet parça mevcut. Seyahatlerini, yolculuklarını ve müzikal maceralarını paylaşmayı seven Münih menşeli Innellea 2014 yılından beri projelerine devam ediyor.

House ve techno dünyasından gelen ancak yolculuğu sırasında bambaşka yollara devam etmeye karar veren Adam Husa, Husasounds.com’un sahibi olarak da biliniyor.

Geçtiğimiz günlerde “Moments” adlı yeni bir parça çıkaran sanatçı her daim yeni bir şeyler üretmeyi ve ürettiklerini dinleyicileriyle paylaşmayı seven biri olarak tanınıyor. Bunun yanı sıra kendisi özellikle Montreal tarafındaki gece hayatında oldukça tanınan bir isim.