-- BUY TICKETS --

INTO THE DESERT X THE KAZBAH SHOWCASE

Monolink
Just Emma
Dave Dinger
• Ali Khalili

SUNDAY- 15.07.2018
DOORS: 22:00-07:00
KAFES. / ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Just Emma | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ residentadvisor

 beatport

➕ itunes

 spotify

➕ traxsource

Dave Dinger | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ residentadvisor

Burning Man ruhuyla yanıp tutuşanlar, harika bir müzik ziyafetine hazır olun. 15 Temmuz’da KAFES’te gerçekleşecek Into The Desert x The Kazbah Showcase / Burning Man Soundcamp kapsamında canlı performansıyla Monolink bizlerle olacak. Monolink’in yanı sıra Just Emma, Dave Dinger ve Ali Khalili’yi de dinleme şansı bulacaksınız!

Şarkıcı-söz yazarı ve elektronik müzik alanında prodüktör olarak tanınan Monolink, özellikle canlı performanslarıyla hayranlarını heyecanlandırıyor. Gerçek adıyla Steffen Linck, Kuzey Amerika’nın folk ve “blues” havasıyla büyümüş ve daha sonra zamanla kendini elektronik müzik dünyasında bulmuştur.

Hem DJ hem de gitarist/şarkıcı kimliğiyle has bir yeteneğini olduğunu kanıtlayan sanatçı, canlı performanslarında dinleyenleri unutulmaz bir yolculuğa davet ediyor. Kendisinin en son 2 ay önce çıkardığı albüm “Amniotic”’e mutlaka göz atmalısınız.

Önümüzdeki dönemde The Gardens of Babylon ve MIT DIR Festival 2018 gibi önemli etkinliklerin bir parçası olmaya hazırlanan Just Emma, “Scars In The Sky” ve “Sunshine” gibi başarılı albümlere imza attı. Yetenekli ikili, bulutların üzerinde yaşayan ve evleri deniz olan bir duo olarak betimleniyor. Farklı dünyalardan ortak bir müzik ortaya çıkaran Just Emma da Pazar günü KAFES’te olacak!

Burning Man Soundcamp’in bir diğer ismi olan Dave Dinger ve Ali Khalili’yi de KAFES’te dinleyebileceksiniz. Bar25’de kariyerine illüstratör olarak adım atan Dave Dinger, zamanla kendini müzik dünyasıyla daha iç içe bulmaya başladı. Elektronik müzik kültürüne oldukça hakim olan sanatçıya göre müzik hakkında konuşmak mimariyle dans etmeye eş değer bir konu.

Beatgate, Into The Desert ve The Kazbah iş birliğiyle gerçeklecek etkinliğin biletleri bugece.co’da satışta!