KAFES. / ISTANBUL Jan Blomqvist (Live)

Jan Blomqvist
Murat Uncuoglu
Gorkem Cay
Mehmet Akar
Jaffer

SUNDAY – 18.06.2017
DOORS: 22:00-07:00
KAFES, ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Jan Blomqvist | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

 juno

➕ traxsource

19059970_1662532513787329_4885259578059500109_n

Hafta sonunu en güzel şekilde sonlandırmak, güneşin ve tatilin tadını çıkarmak için 18 Haziran tarihini şimdiden not etmelisiniz. Önümüzdeki Pazar günü Jan Blomqvist KAFES’te bizlere eşsiz bir performans sergilemeye hazırlanıyor. Aynı etkinlik kapsamında hepimizin uzun yıllardır severek dinlediği ve takip ettiği Murat Uncuoğlu’nun yanı sıra Görkem Çay da set başında sizi karşılıyor olacak.

23:00’ten itibaren ise After Beach kapsamında Mehmet Akar ve Jaffer Pazar gününü en güzel şekilde sonlandıran isimler olacak.

Son yıllarda Berlin elektronik müzik dünyasının öne çıkan isimlerinden biri olarak kabul edilen Blomqvist, gençlik yıllarında rock müziğe duyduğu sevgisini elektronik müziğe yönlendirerek doğru bir karar vermişti.

Müziğin de bir his olduğunu savunarak elektronik müziğe melankoliyi, sevgiyi ve nostaljiyi katarak birbirinden mükemmel parçalar üretiyor.

Kariyerine başladığı andan beri başarılı işlerle öne çıkan sanatçı son olarak geçtiğimiz ayında “Remote Control” adı altında çeşitli parçalara yaptığı remixleri yayınladı.

Biz onu 3 sene öne çıkardığı “Something Says” ile tanımıştık.

Bu parçanın taşıdığı hava o kadar özel ve değerliydi ki uzun bir süre boyunca pek çok sanatçının ve mekanın çalma listesinin vazgeçilmez bir üyesi olarak kalmıştı. Özellikle gün batarken çalınan bu parça 3 yıl geçmesine rağmen popülerliğini korumaya devam ediyor.

Son yılların öne çıkan festivallerinden biri olan Burning Man’de 2016 yılında çaldığı set ile de sanatçı ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.