KAFES. SVT Night: Teenage Mutants + Moonwalk + Klangkuenstler
(Still Vor Tallent)

Teenage Mutants
Moonwalk
klangkuenstler
Brohl

FRIDAY – 16.06.2017
DOORS: 22:00-07:00
KAFES, ISTANBUL

Event | Details

 FB
 RA
 Ticket

Teenage Mutants | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 itunes

 spotify

 juno

➕ traxsource

Moonwalk | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 spotify

 juno

➕ traxsource

Klangkuenstler | Details

➕ facebook

➕ soundcloud

➕ instagram

➕ residentadvisor

 beatport

 spotify

 juno

➕ traxsource

19092662_1662533630453884_2671863251587711641_o

16 Haziran Cuma akşamı Stil Vor Talent gecesi kapsamında global müzik sahnesinin tanınmış isimleri Teenage Mutants, Moonwalk ve Klangkuestler KAFES’te set başına geçiyor olacak. Gecenin lokal ismi ise sahip olduğu yetenek ile dikkat çeken Brohl.

Zaman boyunca sık sık Türkiye’de performans sergilemiş olan Teenage Mutants, Christian’ın 5 yıllık solo yolculuğunu takiben daha sonra bir duo projesine dönüştü. Mainz’ten dünyanın dört bir yanına seslenen ikili parçalarında kullandığı derin ve melodik tınılar ile dikkat çekiyor.

2017’nin sonuna doğru bir albüm çıkarmaya hazırlanan ikili bitmek bilmeyen maceralarında groove ve melodik ağırlıklı parçalarıyla tekrar ve tekrar hayranlarının kalbini kazanacağa benziyor.

İkili geçtiğimiz ay son olarak Monastir adlı bir EP yayınlamıştı.

Öne çıkan pek çok plak şirketi ile çalışmış olan Moonwalk ise Mauro Morabello ve Dario Vizioli’den oluşuyor. Özellikle prodüksiyon tarafında çeşitli çalışmalar yürüten ikili 80’li yılların pop müzik ruhunu Avrupa elektronik müzik sahnesinin eski tarzıyla birleştirerek harikalar yaratıyor.

Moonwalk’un performansına daha önce hiç şahit olmadıysanız Mart ayında gerçekleştirdikleri performansa mutlaka göz atmalısınız.

Almanya menşeli Klangkuestler ise profesyonel olarak 2012 yılından beri müzik hayatıyla iç içe bir sanatçı ve prodüktör. Bir sene önce Suara’dan çıkardığı “Back To Old School” adlı parçası oldukça dikkat çekmişti.